Auto pro Lukyho: IRONMAN a OLFIN Car pomáhají mladému bojovníkovi - IRONMAN Czech

Hlavním mottem závodu IRONMAN 70.3 Hradec Králové je „ANYTHING IS POSSIBLE“. Organizátoři chtějí ve jménu tohoto hesla pomoci i těm, kteří v životě nemají tolik štěstí. Ve spolupráci s hlavním sponzorem závodu, společností OLFIN Car, se rozhodli podpořit sbírku Auto pro Lukyho. Lukáš, malý bojovník s velkým srdcem, potřebuje speciálně upravený automobil, který mu defacto zastupuje jeho nohy a přibližuje mu okolní svět.

Když se Lukáš narodil, zdálo se, že má před sebou světlou budoucnost. Avšak osud mu připravil jiné karty. Dětská mozková obrna, epilepsie, gastroezofageální reflux a skolióza – to jsou jen některé z překážek, které Lukáš musí denně překonávat. Jeho imobilní tělo však nezastavuje jeho odhodlání a optimismus. Společně se svojí maminkou a nejbližšími se statečně perou se všemi překážkami, které jim život přináší. 

Cílem sbírky „Auto pro Lukyho” je získat finanční prostředky na nákup speciálně upraveného vozidla VW Caddy Maxi. Cena auta a následné přestavby činí 1 300 000 Kč. Lukášova maminka Zuzka i babička s dědou se snaží vytvořit pro Lukyho co nejlepší podmínky a pomoci mu překonat všechny překážky.

IRONMAN se společně s oficiálním sponzorem závodu OLFIN Car stal patronem sbírky pro Lukyho na Donio, ambasadorkou této sbírky je reprezentantka v běhu na lyžích Tereza Beranová. Přispívat můžete právě skrz portál Donio. V případě překročení požadované částky se další peněžní prostředky použijí na havarijní pojištění vozidla, případně na nákup nového vozíku se speciální ortézou na míru.

Lukymu můžete ukázat podporu také v centru Hradce Králové, kde bude přistaveno speciální auto ID.Buzz, na které se můžete podepsat nebo připojit jakýkoliv vzkaz podpory. Pojďme vybarvit auto vzkazy pro mladého bojovníka a pomozme Lukášovi výrazně ulehčit život! Každý příspěvek má velký význam. Společně můžeme zkvalitnit život tohoto statečného chlapce.