Dobrovolnictví - IRONMAN Czech

DOBROVOLNICTVÍ

Dobrovolnictví během IRONMAN 70.3 HRADEC KRÁLOVÉ poskytuje podporu jak organizátorům, tak sportovcům účastnícím se této významné akce.
Dobrovolnictví je podle definice bezplatná, vědomá a dobrovolná pomoc druhým. V tomto duchu také stavíme naše dobrovolnictví. Toto je nabídka pro všechny lidi dobré vůle a nadšence, kteří chtějí podpořit tuto jedinečnou sportovní akci – IRONMAN 70.3 HRADEC KRÁLOVÉ.
Naše nabídka účasti na dobrovolnictví je určena jak dospělým – studentům, pracujícím, důchodcům – tak nezletilým. I když je dobrovolnictví bezplatné, můžete tím, že se k nám připojíte, získat mnoho výhod.
Účast v dobrovolnictví je příležitostí získat nové dovednosti a neocenitelné zkušenosti. Poznáte nové lidi a skvělé sportovce z celého světa. Dobrovolnictví je výborná příležitost podílet se na přípravách a průběhu velké prestižní sportovní akce. Tato zkušenost může být neocenitelná pro mnoho dobrovolníků, kteří budou moci získané dovednosti využít ve svém soukromém i profesním životě.
Věrnostní program se vyplácí!
V průběhu roku se podílíme na pořádání mnoha sportovních akcí, proto jsme pro naše dobrovolníky vytvořili věrnostní program jako poděkování za jejich nasazení. Vaše účast v dobrovolnictví bude převedena na body, které pak můžete vyměnit za produkty dostupné v katalogu produktů nebo dále sbírat a získat hodnotnější ceny. Čím více se zapojíte, tím více získáte!
KOMPLETNÍ INFORMACE NALEZNETE ZDE:
REGISTRACE DOBROVOLNÍKŮ ZDE:
Máte nějaké další dotazy?
Napište nám – katerina@volunteers4sport.cz