sponzorů - IRONMAN Czech

Přehled partnerů

STRATEGICKÝ PARTNER

Hradec Králové je statutární město ve východních Čechách. Leží na soutok dvou řek, Labe a Orlice a žije zde 94 tis. obyvatel. Je to významné historické město s úžasnou architekturou a mnoha parky. Hradec Králové je také důležitou turistickou destinací a univerzitním městem s pestrým kulturním i sportovním životem.

STRATEGICKÝ PARTNER

Královéhradecký kraj je region ve východních Čechách, který zaujímá rozlohu 4759km2.  Svým historickým dědictvím, kulturním bohatstvím i přírodními památkami patří k nejvýznamnějším regionům v České republice. Na jeho území se nachází národní park Krkonoše a velmi oblíbená pískovcová města Český ráj a Adršpašsko-Teplické skály. Lákadlem pro turismus jsou také četné hrady a zámky. Střediskem regionu je statutární město Hradec Králové.

Oficiální sponzor

Společnost OlfinCar s.r.o. působí na trhu v České republice od roku 1993 ve třech městech: v Hradci Králové, Trutnově a Pardubicích. V rámci závodu IRONMAN 70.3 HRADEC KRÁLOVÉ bude OlfinCar prezentovat vozy z flotily Volkswagen a Volkswagen užitkové vozy. Mimo této značky nabízí také služby autorizovaného prodeje a servisu vozů značek Škoda, Volvo, Toyota, Lexus, Ford a SsangYong. 

PARTNER

Jsme Akcenta – specialista na devizové operace Úzce se specializujeme na směnu měn, zahraniční platby a zajišťovací obchody pro klienty z řad firem a institucí. Díky maximální efektivitě při poskytování našich služeb můžeme našim klientům nabídnout lepší devizové kurzy a výrazné úspory při realizaci zahraničních plateb. Výhody, které naši klienti oceňují, jsou rychlost poskytování našich služeb a především spolehlivost spolu s maximálním zabezpečením. Každý zákazník je pro nás jedinečný, a proto se snažíme poskytnout řešení přizpůsobená vašim specifickým potřebám.

PARTNER

Aquaspeed je dynamická značka specializující se na návrh a výrobu vysokokvalitního plaveckého vybavení. S inovativními řešeními nabízí Aquaspeed široký sortiment produktů, včetně plaveckých brýlí, čepic, plaveckých prken a příslušenství. Díky pokročilým technologiím a preciznímu provedení získává Aquaspeed uznání jak od profesionálů, tak od milovníků vodních sportů, umožňujíc jim dosahovat nejlepších výsledků při každém tréninku nebo závodě. Spolehlivost, odolnost a styl jsou klíčovými vlastnostmi, které vystihují značku Aquaspeed na trhu plaveckých doplňků.

PARTNER

 HIGH5 je celosvětově oceňovaná anglická společnost s více než dvacetiletou tradicí a předním postavením na trhu sportovní výživy pro vytrvalostní sporty. A proč jsou produkty HIGH5 světovou špičkou? Firma nespoléhá na marketingová pozlátka, ale na složení a obsah produktů s minimalizovaným nebo nulovým obsahem umělých sladidel a balastních složek. Díky tomuto přístupu společnost HIGH5 vyvinula produkty obsahující složky ověřené nejen vědeckými studiemi, ale především vrcholovými sportovci v praxi. HIGH5 je tak každý rok partnerem pro více než 300 významných vytrvalostních závodů a událostí po celém světě. Výhradním dovozcem značky HIGH5 pro ČR a SR je ForActiv.cz

PARTNER

 Jsme česká síť kaváren původem z Plzně, kde jsme v roce 2007 otevřeli první kavárnu a spustili vlastní výrobu dortů. Dnes máme 24 kaváren v 10 českých městech. Chceš se odměnit? Najdeš nás na dobře dostupných místech. Stačí zaskočit do své nejbližší kavárny a vychutnat si pohodlí, příjemnou atmosféru a voňavou kávu. Všechny sendviče a saláty vyrábíme čerstvé přímo na kavárně. Prostě jako doma!

PARTNER

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a. s. byl založen v roce 1834 a od té doby se zde vaří pivo Rebel tradičním způsobem nepřetržitě již 190 let. Pro výrobu používáme výhradně české suroviny nakoupené od regionálních zemědělců, pivo kvasí v otevřených spilkách a zraje při nízké teplotě v ležáckých sklepech. Piva Rebel získávají pravidelně prestižní ocenění v tuzemských i zahraničních degustačních soutěžích. Pivovar zároveň vlastní ochrannou známku piva Hradecký VOTROK, které se lokálně prodává převážně v Královéhradeckém kraji.